Internet rychlý jako šelma …
  1. Péče a podpora

Péče a podpora

 

Nebojte se zeptat, co všechno umíme. O své zákazníky se staráme a rádi pomůžeme i vám. Pokud jde o počítače, jsme jako ryba ve vodě 🙂

Chytrá televize

Přinášíme internetovou televizi ve Full HD rozlišení. Máte možnost přehrávání až 7 dní zpětně. Funguje i na mobilu či tabletu.
Napište nám, pomůžeme

Perfektní WiFi pokrytí

Bojujete doma s dosahem WiFi? My vám vyladíme bezdrát i v bazénu. Díky novým technologiím umíme vysokokapacitní pokrytí, že dráty už nebudou potřeba.
Napište nám, pomůžeme

Zabezpečení domácnosti či firmy

Bezpečnou počítačovou síť? Bezpečnou síť pro Vaše děti? Kamerový systém? Zálohování dat? Vše ovládat z chytrého telefonu? To vše a mnoho dalšího umíme.
Napište nám, pomůžeme

Práce z domova

Umíme Vaše připojení nastavit tak, že propojení s vaší firmou není žádný problém. Díky kvalitní a rychlé síti je jedno jestli sedíte v práci u počítače nebo s notebookem u bazénu.
Napište nám, pomůžeme

Hraní her

Hrajete rádi hry? Pomůžeme vám s kompletním zapojením herní konzole. Umíme zajistit herní počítač nebo notebook. Díky rychlé odezvě do sítě budou online hry perfektně hratelné.
Napište nám, pomůžeme

Rozbitý nebo pomalý počítač

S rozbitým počítačem si nelamte hlavu. Zastavte se s ním na naší pobočce, provedeme diagnostiku a navrhneme nejlepší řešení opravy. Nebo zařídíme nový za nízké ceny.
Napište nám, pomůžeme

Multimédia v domácnosti

Ovládejte třeba přehrávání videoklipů na váší TV. To vše prostřednictvím chytrého telefonu a moderních platforem Chromecast či Netflix. Díky těmto platformám můžete rovněž zobrazovat fotografie a videa z telefonu jednoduše ve Vašem obýváku.
Napište nám, pomůžeme

Moderní ozvučení

Mít přístupnou hudbu v každé místnosti pomocí mobilního zařízení? S námi a s aplikací Spotify to není žádný problém.
Napište nám, pomůžeme

Inteligentní domácnost

Pomocí zařízení připojených do váší wifi sítě budete moci doma ovládat vše na co si jen dokážete vzpomenout. Že nevíte co? Tak třeba osvětlení, teplotu v pokoji, nebo můžete klidně zjistit, jestli už se vám vypralo prádlo 🙂
Napište nám, pomůžeme

staráme se o vás

Nebo zkuste najít odpověď sami v naší poradně

Podívat se do poradny

Zavoláme vám Zpět

Vyzkoušejte nás nezávazně ZDARMA

    Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

    Zanechte nám kontakt a my se vám ozveme.
    Do 24 hodin můžete být připojeni.